Renegaci

Gildia Renegaci - World Of Warcraft


#1 2008-08-27 00:04

Vareen

Oficer

Punktów :   

Szaman Ench

http://www.wowhead.com/?talent=hZxV0by0siuqoxbIx

Znalazlem ten build na forum battlenet'u.

Jest to build, ktory sam uzywam, sprawdzowny i dobrze ulozony.
Strategia jest jasna, podbiec i ubic jak najszybciej, im dluzsza walka, tym gorzej dla nas.
Mozna na tym expic, na pvp tez sie da rozwalic pare osob (moze byc problem z frost magiem, spowolnienia itp. moga grac na nerwach)
Pancerz moze byc przestarzaly i tak nie odgrywa wg mnie wiekszego znaczenia. Jesli umrzesz w walce z jakims przeciwnikiem, to w lepszym pancerzu pewnie tez nie dasz rady. Jedynie trzeba sie skupic na jak najlepszej broni (str i agi, glowne staty ktore potrzebujemy w weaponie ewentualnie + do power albo dmg)
Oczywistym wyborem jest zastosowanie dual wield + windfury na obu broniach. W polaczeniu z flurry daje to ogromne mozliwosci (okolo 4k dmg na strzal !!!). Co do rodzaju broni nie mam zadnych preferencji. Jesli zalezy nam na jak najczestszym wejsciu windfury to beda to noze (najwieksza predkosc ataku w przypadku broni docelowych tj takich ktore wyniesiemy np z areny)

Plusy buildu
-jak na close combat wg mnie kosmiczny dmg (dobry mag znika po paru sekundach...)
- nie jest drogi w prowadzeniu (pancerz moze byc przestarzaly)
- przy dobrym graczu taki szaman wymiata

minusy
- niestety nadal "powlazenie" wszystkich skilli jest nadal szansa...

Przyjme kazda konstruktywna krytyka

Ostatnio edytowany przez Vareen (2008-08-27 00:05)


"Umarł śmiercią naturalną- sztylet w sercu naturalnie oznacza śmierć" Sylvas, WoWScape
Proszę się do mnie nie zwracać jak do kobiety, bo w kompleksy juz popadam...
"Stay away from the voodoo"
"Our enemies will fall "

Offline

 

#2 2008-09-03 00:52

Alathariel/Groshnar

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Szaman Ench

Pozwole sobie wyrazic swoja opinie na temat tego buildu.

Po pierwsze niebardzo podoba mi sie rozwiniecie drzewka resto bo jak sam zauwazyles walka im dluzsza tym gorsza dla szamka, wiec leczenia i tak nie bedziesz musial uzyc, a jak bedzie sytuacja ze bedziesz do tego zmuszony to i tak zapewne przeciwnik nie pozwoli ci wycastowac tego czaru. Przez co juz lepiej zainwestowac w Toughnes (+10% armora z itemow i co wazniejsze o polowe krocej trwajace efekty zwalniajace z jednego talentu). Idac dalej, Shamanic Focus - wladowujac w niego 1 talent mamy o 60% tansze shocki - czyli na dobra sprawe jedyne skille szamana ktore moga sluzyc jako cios dobijajacy.
Na koniec jeszcze Improved Ghost Wolf - inwestujac 2 talenty zdobywamy bardzo przydatny(nawet na 70lvl) czar instantowy przyspieszajacy, przez co klasa inna niz druid/szamek nie ma szans przed nami uciec nie probojac wsiasc na mounta, a gdy tego sprobuja czesto bardzo konczy sie to dla nich smiercia.

Podsumowujac:
Build z ktorego korzystasz moze byc przydatny do expienia solo, w walkach pvp ma pare naprawde duzych minusow

Offline

 

#3 2008-09-03 20:09

Vareen

Oficer

Punktów :   

Re: Szaman Ench

Dzieki za konstruktywna krytyke, zaraz cos pokombinuje. btw milo, ze chociaz ktos sie wypowiedzial


"Umarł śmiercią naturalną- sztylet w sercu naturalnie oznacza śmierć" Sylvas, WoWScape
Proszę się do mnie nie zwracać jak do kobiety, bo w kompleksy juz popadam...
"Stay away from the voodoo"
"Our enemies will fall "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plGdynia campingi