Renegaci

Gildia Renegaci - World Of Warcraft


#1 2008-08-23 12:48

Sil

Członek Gildii

Punktów :   

Sil

Witajcie,

Rozmawiałem dziś z Edronem o pewnej sprawie, o której teraz chciałbym poinformować Was.

Wy w większości znacie się z innej gry i oczywistością było, iż i tu będziecie grali razem. Podobna sytuacja zaistniała właśnie w stosunku do mojej osoby. Okazało się, iż cała moja gildia z poprzedniego serwera przeszła tu, zorganizowała się od nowa i zaczyna skupiać osoby, którzy grali właśnie tam przez tyle czasu. Ja jestem jednym z nich i zostałem zaproszony. Dlatego też, po dość długich rozmyślaniach postanowiłem przejść do starych przyjaciół. Było mi o tyle trudno, iż u Was grało mi się bardzo przyjemnie, kiedy potrzebowałem pomocy, zawsze mogłem na nią liczyć.

Nie chciałbym jednak rozstawać się z Wami definitywnie. Dlatego też chciałem wypracować pewne porozumienie między oboma gildiami (tam już się zgodzili). Nie będzie to nic na zasadzie jakieś akademii, czy gildii nr 2, nic z tych rzeczy. Raczej taki pakt albo sojusz, coś w tym stylu. Pomysł jest następujący: jestem w stanie stworzyć duże forum, naprawdę obszerne. Forum dla dwóch gildii. Każda gildia miałaby swoją część zamkniętą, do której dostęp mieliby tylko jej członkowie (ja nie będę miał dostępu do Waszej części prywatnej). Drugim administratorem uczyniłbym Edrona (o ile się w ogóle zgodzi na takowy pomysł). A po co to wszystko? Część wspólna forum służyłaby jako pole do wymiany opinii, rozmowy na temat wow'a i spraw z nim związanych. A co najważniejsze - tam moglibyśmy umawiać się na wspólne rajdy, instancje itp. Edron dziś mi powiedział, że podobno mamy dwie zaprzyjaźnione gildie, jednak muszę przyznać, że ja nic na ten temat nie widziałem. Widocznie Nasza współpraca z nimi nie układała się najlepiej, jak mówi Edron, nawet nie byli w stanie healera pożyczyć na instę. Tu z założenia będzie inaczej (w tamtej gildii jest 4 healerów). Wspólne rajdy to podstawa współpracy, pomoc przy questach, pvp, bg itp. Aby nie czekać też czasami zbyt długo na pomoc, ani też nie dodawać wszystkich z drugiej gildii do Friends List, wpadłem na pomysł aby założyć wspólny kanał w grze (np. /sojusz albo coś takiego). Osoby obecne na tym kanale szybko przekazywałyby informacje reszcie w razie potrzeby, co polepszyłoby znacznie komunikacje między gildiami.

Mam nadzieję, że mnie nie wyklniecie i zrozumiecie moją decyzję. Naprawdę liczę, że uda nam się dalej współpracować.

Chcąc pozostać fair wobec Was zostawiam Wam to forum (w przypadku gdybyście się nie zgodzili na przedstawiony powyżej pomysł). Edrona uczyniłem tu adminem, sam zaraz sobie te prawa odbiorę. I cóż, zapraszam do komentowania. Mam nadzieję, że uda się wypracować jakieś rozwiązanie. Oczywiście każdą Waszą decyzję uszanuję.

EDIT:

grrr.. nie mogę sobie sam odebrać uprawnień admina, Edron musi to zrobić (mój profil,
'administracja' po lewej stronie i tam mnie zdegraduj).


http://img205.imageshack.us/img205/4135/siluserbarwu4.gif

Offline

 

#2 2008-08-23 16:15

Edron

Administrator

Punktów :   

Re: Sil

Sil... To co napisze nie ma Cię w żaden sposób obraził bądź zdenerwować, po prostu jest mi strasznie przykro z tego powodu, że odchodzisz.


''Jakoś sobie z tym radzimy (aktywność w grze, forum, gg i teraz wdrażanie TSa), a z czasem jestem pewien, że będzie jeszcze lepiej. Otóż my też mamy dość duże doświadczenie w tej grze, ja np grałem już na dwóch serwerach (blizz) i na obu miałem postacie na najwyższych levelach. Ale tu nie o licytacje chodzi kto co zrobił
i co osiągnął. Chodzi o to, że my naprawdę jesteśmy przywiązani do gildii. Byłeś w wielu gildiach, kilka prowadziłeś? Gratuluję. Ja jednak taki nie jestem, jak coś z kimś zaczynam to potem nie zostawiam kogoś tylko dlatego, że się pojawiła lepsza propozycja. Pozostaje lojalny wobec kolegów i koleżanek, z którymi spędziłem dużo czasu, nie jedno przeszliśmy razem. Dla mnie liczy się właśnie to, że sami od zera budujemy gildie, która w przyszłości będzie, mam nadzieje, zgrana, rozpoznawalna i silna. Abym odszedł z gildii to musieliby mnie siłą wyrzucić albo wprowadzić zasady, z którymi bym się nie zgadzał. A tu wszystko mi się podoba. Pomagamy sobie nawzajem, zgrywamy się i z dnia na dzień stajemy się lepsi na tym serwerze.''
- Twoje słowa w wątku http://www.renegaci-wow.pun.pl/viewpoll.php?id=39.

Gdy to mówiłeś naprawdę robiło mi się cholernie miło... Czułem wtedy, że są u nas ludzie którym zależy....
Teraz gdy czytam... To co tu napisałeś... Cholera! Ręce mi się trzęsą i pisać nie mogę.
Niestety nie mogę Cię zatrzymać, nie mogę Ci zakazać odejść, mam tylko nadzieję, że wśród starych przyjaciół będzie Ci lepiej.

Bywaj przyjacielu
Edron.

Co do wspólnego forum... Zgadzam się, jeżeli wszyscy inni się zgodzą możemy zacząć  współprace


http://stuff.swir.us/2007/07/24/misiu.jpg
http://wow.mzk.lt/userbar/index.php?name=Edron

Offline

 

#3 2008-08-23 16:51

Hathoris

Oficer

Punktów :   

Re: Sil

Szkoda Sil, że nie przyprowadziłeś swoich starych przyjaciół do Renegatów, wtedy nie musiałbyś odchodzić od nas....

Co do wspólnego forum to dla mnie nie ma sprawy.

Offline

 

#4 2008-08-23 17:47

Vareen

Oficer

Punktów :   

Re: Sil

Znowu temat wyczerpany...

Jak zwykle nie mam nic do powiedzenia...

Milo bylo, tylko czemu? Jakos tak dziwnie czuje w srodku, ze to nie jest na zasadzie "oni wjechali na serwer, napisali posta, a ty sie juz przenosisz". Mam takie smieszne wrazenie, ze planowales to wczesniej zdziebko. Teraz wyjezdzasz nam, ze odchodzisz. bo tamta gildia... Nie obraz sie ale cos mi tu smierdzi. Moze sie doszukuje... Nie wiem.

Co do wspolnego forum, to w sumie czemu nie, ale niech inni sie wypowiedza.


"Umarł śmiercią naturalną- sztylet w sercu naturalnie oznacza śmierć" Sylvas, WoWScape
Proszę się do mnie nie zwracać jak do kobiety, bo w kompleksy juz popadam...
"Stay away from the voodoo"
"Our enemies will fall "

Offline

 

#5 2008-08-23 17:54

Marcis

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Sil

A mi to bez większej różnicy. Każdy gra tak, jak mu przyjemnie i nie mi oceniać co kto robi.
Co do forum to też nie mam żadnego problemu.

Offline

 

#6 2008-08-24 11:08

Lothos

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Sil

Powiem tak : Nie znaliśmy się teoretycznie w ogóle (nawet nie wiem czy kojarzysz mój nick), ale po wypowiedziach innych członków gildii jestem pewny, że byłeś dobrym człowiekiem robiącym wiele dla tej gildii.No cóż szkoda, że odchodzisz mam tylko nadzieję, że w obecnej gildii będzie Ci lepiej.

Ostatnio edytowany przez Lothos (2008-08-24 11:17)

Offline

 

#7 2008-08-28 02:25

Vareen

Oficer

Punktów :   

Re: Sil

Niestety, brak odzewu z strony sila zwiazanego z powstaniem "wspolnego" forum moim zdaniem konczy ten rozdzial w naszej gildii. Uwazam, ze temat do zamkniecia, nic sie tu raczej nie zmieni. Mozna ewentualnie zostawic to, zeby inni przyszli czlonkowie zobaczyli co sadzimy o takich ludziach jak sil.

Do dziela moderatorze Calart


"Umarł śmiercią naturalną- sztylet w sercu naturalnie oznacza śmierć" Sylvas, WoWScape
Proszę się do mnie nie zwracać jak do kobiety, bo w kompleksy juz popadam...
"Stay away from the voodoo"
"Our enemies will fall "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plGdynia campingi