Renegaci

Gildia Renegaci - World Of Warcraft

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-08-15 13:33

sarism

Członek Gildii

Punktów :   

przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

Witam, chcialbym opowiedziec Ci cos o mojej gildii- niepoprawni bohaterzy. jest w niej 5 graczy, kazdy ze stazem w wowie ok. 2lat. gralismy juz na kilku innych servach i znamy ta gre bardzo dobrze. pare miesiecy temu stworzylismy gildie niepoprawni bohaterzy z zmysla o rozszerzeniu jej gdy poznamy lepiej oriona i jego mozliwosci. dzis chcielibysmy zaproponowac twojej gildii fuzje- przylaczenie sie do nas. wiem ze mozemy wam bardzo pomoc.po fuzji rekrutacja bylaby zamknieta na pewien okres stabilizacji. liderowi Renegatow z gory obiecuje wysokie stanowisko 3ego guildmastera i zwierzchnosc nad czlonkami bylej gildii. mamy 2 zakladki w banku. kazdy nowy gracz u nas moze liczyc na przyjacielska atmosfere, pomoc i szacunek.to nasza wspolna sprawa. wieksze doswiadczenie, wiecej aktywnosci, wieksze wypady gildiowe i wspolna walka ramie w ramie.

dolaczenie do niepoprawnych nie oznacza konca renegatow!!! gildia Renegaci moglaby funkcjonowac jako akademia przygotowawcza przed wejsciem do niepoprawnych. o wiecej pytajcie Edrona, Sarism'a albo Imssar. Zastanowcie sie dobrze zanim odrzucicie propozycje, "bo jestescie przywiazani do gildii" to dla was okazja, bylem w wielu gildiach i nie jedna prowadzilem, wiem czego potrzebujecie. Moim zdaniem przyda wam sie wsparcie (m.in. w organizacji) o korzysciach nei bede mowil... pozdr, zycze udanych decyzji przeczytaj dwa razy zanim zaglosujesz cu

PS: glosuj tak lub nie prosze

Ostatnio edytowany przez sarism (2008-08-15 13:33)

Offline

 

#2 2008-08-15 14:16

Sil

Członek Gildii

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

sarism napisał:

Zastanowcie sie dobrze zanim odrzucicie propozycje, "bo jestescie przywiazani do gildii" to dla was okazja, bylem w wielu gildiach i nie jedna prowadzilem, wiem czego potrzebujecie. Moim zdaniem przyda wam sie wsparcie (m.in. w organizacji) o korzysciach nei bede mowil...

To, że nie mamy jeszcze 70ątek w gildii, nie znaczy, że jesteśmy słabi, a już na pewno, że mamy problemy z organizacją. Jakoś sobie z tym radzimy (aktywność w grze, forum, gg i teraz wdrażanie TSa), a z czasem jestem pewien, że będzie jeszcze lepiej. Otóż my też mamy dość duże doświadczenie w tej grze, ja np grałem już na dwóch serwerach (blizz) i na obu miałem postacie na najwyższych levelach. Ale tu nie o licytacje chodzi kto co zrobił i co osiągnął. Chodzi o to, że my naprawdę jesteśmy przywiązani do gildii. Byłeś w wielu gildiach, kilka prowadziłeś? Gratuluję. Ja jednak taki nie jestem, jak coś z kimś zaczynam to potem nie zostawiam kogoś tylko dlatego, że się pojawiła lepsza propozycja. Pozostaje lojalny wobec kolegów i koleżanek, z którymi spędziłem dużo czasu, nie jedno przeszliśmy razem. Dla mnie liczy się właśnie to, że sami od zera budujemy gildie, która w przyszłości będzie, mam nadzieje, zgrana, rozpoznawalna i silna. Abym odszedł z gildii to musieliby mnie siłą wyrzucić albo wprowadzić zasady, z którymi bym się nie zgadzał. A tu wszystko mi się podoba. Pomagamy sobie nawzajem, zgrywamy się i z dnia na dzień stajemy się lepsi na tym serwerze.

Mówię w imieniu tych kolegów i koleżanek z gildii, którzy myślą podobnie jak ja - my też wiemy czego potrzebujemy, a w wsparcie mamy wśród gildiowiczów. Dlatego, z całym szacunkiem do Was, ja zagłosowałem na 'nie'. Jest to miła propozycja, ale ja chcę tworzyć tą gildię (powiedzmy, że "własną"), a nie czyjąś. Współpraca między gildiami - jak najbardziej... ale dla mnie przenosiny nie wchodzą w grę.


http://img205.imageshack.us/img205/4135/siluserbarwu4.gif

Offline

 

#3 2008-08-15 16:41

sarism

Członek Gildii

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

Sil napisał:

"Chodzi o to, że my naprawdę jesteśmy przywiązani do gildii. Byłeś w wielu gildiach, kilka prowadziłeś? Gratuluję. Ja jednak taki nie jestem, jak coś z kimś zaczynam to potem nie zostawiam kogoś tylko dlatego, że się pojawiła lepsza propozycja"

wiesz jak Ci sie nei podoba to nie, ale nie smaruj po mnie. to ze bylem w wielu gildiach znaczy tyle, ze czesc z nich sie rozpadla, a czesc opuscilem zmieniajac serwer, a takie jechanie po kims bez powodu, nic o tej osobie nie wiedzac to niezbyt ladny zwyczaj. wychodze wam naprzeciw a nie przeciw wam. tyle. ciesze sie ze nazywasz Niepoprawnych lepsza propozycja, skoro taka jest nalezy ja rozwazyc, jesli zostana dane wam zaproszenia, to wszystkim, a nie wybrancom, nikt nie mowi o zostawianiu kogos... licze ze zrobisz edita tego posta, bo nastawiasz w nim wszystkich przeciwko. pozdr, gl hf

Offline

 

#4 2008-08-15 16:55

Sil

Członek Gildii

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

sarism napisał:

to ze bylem w wielu gildiach znaczy tyle, ze czesc z nich sie rozpadla

No i jak właśnie o tym mówię, nie chce aby się nasza rozpadła. A tworzenie z nas jakieś akademii czy testera nowych członków dla Twojej gildii też nie jest jakaś super propozycją. Gdyby ktoś od nas wcześniej do Was napisał i zaproponował Wam przenosiny do nas też pewnie byście byli na 'nie", bo to jest zrozumiałe. Jak inni chcą to niech idą, ja zostaję.

Wiesz, poza tym uważam, że u nas w gildii każdy ma swój rozum i nikogo nie będę nastawiał przeciwko Tobie. Każdy sobie to przemyśli i zdecyduje. Jak inni będą 'za' to pójdą.


http://img205.imageshack.us/img205/4135/siluserbarwu4.gif

Offline

 

#5 2008-08-15 17:11

sarism

Członek Gildii

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

ostatnia wiadomosc, bo juz sily nei mam tlumaczyc... jesli uwazasz ze laczenie gildii, wzmacnianie ich to sposob zeby sie rozpadly to gratuluje logiki, na wiecej ironii mnie nie stac. wydaje mi sie ze sprawa jest zamknieta. jak ktos zapuka do drzwi to otworze, jak nie to wiecej nie bede zapraszal i tyle. powodzenia zycze Wam wszystkim, jesli potrzebujecie czegokolwiek to piszcie, postaramy sie pomoc. nara

Offline

 

#6 2008-08-15 17:18

Sil

Członek Gildii

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

De facto istnielibyśmy pod nazwa NB, wiec Renegaci przestaliby istnieć... ergo, gildia się rozpada. Proste.


http://img205.imageshack.us/img205/4135/siluserbarwu4.gif

Offline

 

#7 2008-08-15 18:25

Hathoris

Oficer

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

Ok, to teraz ja coś od siebie powiem. Przywiązanie do Gildii naszych małych grup jest tak silne, że żadna nie ustąpi drugiej. Z tego co czytam i obserwuje mamy podobne podejście do spraw natury tworzenia związku. Każdy chce zachować osobowość swojej organizacji. Nie ma co dyskutować kto jest silniejszy a kto słabszy, kto zyska, a kto straci. to nie o to chodzi. Widzę, że Renegaci podchodzą do gry podobnie jak ja, czyli emocjonalnie. Stworzyliśmy coś sami, jesteśmy z tego dumni i nawet jakbyśmy mieli mieć dłużej pod górkę to i tak będziemy się tego trzymać. Poznałam lidera gildii Niepoprawnych, przemiły człowiek, i zaznaczam że nie chodzi mi tu o prezenty, które dostałam. Jest po prostu ok i bawi się tak jak my grą. Sądzę, że pozostaniemy dwoma gildiami, które mam nadzieję będą się wspomagać, chodzić wspólnie na rajdy itp.... Mimo iż, na orionie jest trochę osób to znaleźć normalnych jest ciężko, więc przyjaciół nigdy nie za wiele. Duży szacunek dla Przyjaciół z sąsiedniej Gildii i wielkie ukłony za zaproszenie, ale pozostawiamy jednak własną osobowość, że tak się wyrażę prawną. I będziemy jak sądzę ściśle współpracować.


ps. to oczywiście tylko moje zdanie.
Reszta dopowie swoje jak się zaloguje.

Raz jeszcze szacunek dla Waszej Gildii.

Offline

 

#8 2008-08-15 18:44

Agita

Oficer

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

Z mojej strony krótko i treściwie:
Moim zdaniem łączenie gildii na siłę nie ma sensu. Jeżeli ktoś od nas będzie chciał przejść do NB to nie będziemy go zatrzymywać. Ja zostaje, nawet, jeśli tylko z Silem, w Renegatach. Dziękujemy Wam za propozycję fuzji, szanujemy Wasze dobre chęci. Jeżeli połączenie nie dojdzie do skutku mam nadzieję, że współpraca miedzy gildiami będzie utrzymywana.
I to by było na tyle

Ostatnio edytowany przez Agita (2008-08-15 18:46)


http://img71.imageshack.us/img71/7552/na5kt8.jpg

Offline

 

#9 2008-08-15 20:08

Kalib

Oficer

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

No cuż... Temat wyczerpali już moi poprzednicy.
Chciałbym tylko wiedzieć kto zagłosował na "tak"? Chcę wiedzieć z ciekawości i nikogo nie będę obsmarowywał za to...


Metallica Forever \,,/ d(>_<)b \,,/

Offline

 

#10 2008-08-15 20:11

Vareen

Oficer

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

Tak w ogole to juz sobie koles pewnie odpuscil, ale i ja cos dorzuce...

Ta gildia powstala po to, zeby zebrac pare osob (znajomych z reala) w dobra grupe, ktora przez Nasz twor zwany "renegatami" bedzie sie wspierac jeszcze bardziej. Po powstaniu druzyny doszlo pare tresciwych osob, ktorych mimo, ze osobiscie nie znam, uwazam za niemniej wartosciowych od pierwszych czlonkow zalogi. Nie sadze, by ta fuzja miala cien szansy na powstanie, mimo to tak jak mowi agita dziekuje osobiscie za checi.

BTW gdzie jest edron... Nie widze tu jego wypowiedzi, ktora jest kluczowa w tym temacie...


"Umarł śmiercią naturalną- sztylet w sercu naturalnie oznacza śmierć" Sylvas, WoWScape
Proszę się do mnie nie zwracać jak do kobiety, bo w kompleksy juz popadam...
"Stay away from the voodoo"
"Our enemies will fall "

Offline

 

#11 2008-08-15 20:40

Sil

Członek Gildii

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

Kalib napisał:

No cuż... Temat wyczerpali już moi poprzednicy.
Chciałbym tylko wiedzieć kto zagłosował na "tak"? Chcę wiedzieć z ciekawości i nikogo nie będę obsmarowywał za to...

Założyciel tematu pewnie

A Edron już swoje w grze powiedział i w tym wątku wpisze się jako ostatni, bo najpierw chciał poznać Wasze zdanie


http://img205.imageshack.us/img205/4135/siluserbarwu4.gif

Offline

 

#12 2008-08-15 20:43

Edron

Administrator

Punktów :   

Re: przylaczenie do Niepoprawnych Bohaterow

Edron czekał do momentu aż wszyscy się wypowiedzą, nie chciałem aby ktoś kierował się moja opinią i zdaniem.
Wiec tak:

Po 1. Nie mam nic do NB, poznałem ich oficera i mimo iż nie popieram jego zdania na temat łączenia gildii uważam, że jest to naprawdę idealny człowiek na kompana.

Po 2. Jego Gildia... Hmm... Sami doświadczeni gracze... Same 70 lvl... Marzenie każdej gildii, ale czy na pewno naszej ?? Tworząc ją miałem nadzieje stworzyć coś swojego, coś naszego, coś co będzie kupą przyjaciół zebrana w całość. Nie wątpię, że łącząc się z NB ta grupka przyjaciół stałaby się słabsza, lecz to nie byli by już Renegaci.

Po 3. Sprawa przejścia. Wszystkim członkom proponuje kilkukrotne zastanowienie się przed odmową NB. Powtarzam, nikt nie będzie nikogo karać za przyjęcie propozycji Sarisma.

Po 4. Moje osobiste zdanie wygląda w ten sposób, że nie popieram tej fuzji. Powiedzmy że czułbym się jak dziecko przymusowo wysłane na wakacje do egzotycznych krajów. Niby tutaj, świetna zabawa, ekskluzywny hotel, darmowe jedzenie a w domu przyjaciele bawiący się bez Ciebie. Ja wybieram Dom....Przyjaciół... Renegatów....



Edron


http://stuff.swir.us/2007/07/24/misiu.jpg
http://wow.mzk.lt/userbar/index.php?name=Edron

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl